Randevu
Al
Çağrışan Mevkii Mudanya Yolu Cad. No:74 - Bursa

İngilizce

ÖZGÜN KOLEJİ: BURSA´NIN ULUSLARARASI OFİSİ

Özgün Koleji'nde İngilizce eğitimi, öğrencilerimizin uluslararası arenada başarıya ulaşmaları için tasarlanmıştır. Modern ve güncel müfredatlarımız, öğrencilerimize dil becerilerini en üst düzeye çıkarma imkanı sunar.


NEDEN BİZ?

* Yoğun İngilizce Dersleri: Haftalık olarak ortalama 10 saat İngilizce dersi veriyoruz. 5. sınıflarda ise bu süre ortalama 15 saatin üzerinde. Öğrencilerimiz, dijital arayüzlerle desteklenmiş interaktif ders materyalleriyle dersleri daha etkili bir şekilde öğreniyorlar.

* Performans Ödülleri: Başarıyı teşvik etmek için her ay başarı elde eden öğrencilere sertifika veriyoruz. Bu sayade başarıyı teşvik ederken tüm öğrencilerimiz için topyekün bir dil öğrenme motivasyonu sağlıyoruz.

* %100 Başarı Garantisi: Uluslararası Cambridge Sınavı'nda gösterdiğimiz %100 başarı oranıyla gurur duyuyoruz. Bu "yabancı dili etkin kullanan" bireyler yetiştirme politikamızın bir parçasıdır.

* Yurt Dışı Deneyimi: Her yıl Erasmus+ projesi kapsamında öğrencilerimize yurt dışında deneyim kazandırıyoruz. Farklı kültürleri keşfetme ve dil becerilerini gerçek hayatta uygulama fırsatı sunuyoruz.

Özgün Okulları olarak; yabancı dili etkin kullanan, dünyayı tanırken ülkesine ve değerlerine bağlı bireyler yetiştirme kararlılığımızla Bursa'nın yabancı dil öğretiminde parlayan değeri olma kararlılığındayız.