Randevu
Al
Çağrışan Mevkii Mudanya Yolu Cad. No:74 - Bursa

Hakkımızda

Özgün Koleji

ÖZGÜN KOLEJİ

Özgün Koleji eğitim sektöründe iz bırakan,alanında uzman, tecrübeli öğretmen kadrosuyla 2016-2017 eğitim öğretim dönemini
açıyor. Bursa Mudanya yolu Çağrışan mevkiinde, çam ve zeytin ağaçları ile çevrili 7500 m2 lik geniş ve ferah bir alanda kurulan okulumuz; öğrencilerin bütün sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak, huzur ve güven içinde eğitim görmelerini sağlayacak fiziksel donanıma sahiptir.

FARKLILIKLARIMIZ

HER ÇOCUK ÖZELDİR
Özgün Koleji nitelikli öğretmen kadrosuyla,bu güne kadar vaadettikleriyle değil, öğrencilerinin eğitim hayatında gerçekleştirdikleri başarılar ile öne çıkmıştır.Özgün Koleji, sistemini “bireyi anlama” prensibine göre kurar. Çünkü her çocuk özeldir ve farklı anlama hızına sahiptir. 500 öğrenci kapasiteli Özgün Koleji sadece 200 öğrenci barındıracak ve öğrencilerin her biriyle ayrı ayrı ilgilenecek, onları anlayacak ve öğrenmeyi onların karakterine uygun hale getirecektir.
Tecrübeli ve birikimli öğretmenlerimizin yapacağı etkili sınıf derslerinin yanında, küçük gruplarla yapılan ve yıllar içinde neticesi alınmış çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

VİZYONUMUZ
Özgün Koleji öğrencisinin yeteneklerini ortaya çıkaran, geliştiren ve akademik başarıya yönelten bir kurumdur.Başarının hayat boyu olması önemlidir.Bunu sağlamak için Özgün Koleji uluslararası kriterlere sahip programları uygulayarak, eğitimde lider bir kurum olmayı ve yaptıklarıyla kalıcı hale gelmeyi hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ
Çağın gereklerine hazır, bilgi hamalı olmayan, öğrendiklerinin mantığını ve işe yararlılığını kavrayan bireyler yetiştirmektir. İradesini ortaya koyan, disiplinli çalışabilen, değerlerine bağlı ve duyarlı bireyler yetiştirmektir.