Randevu
Al
Çağrışan Mevkii Mudanya Yolu Cad. No:74 - Bursa

Erasmus +

ERASMUS+ İLE SINIRLARI AŞIYORUZ

Özgün Koleji, öğrencilerine sadece ders kitaplarıyla sınırlı kalmayıp, öğrencilerine dünya çapında deneyimler kazandıran bir eğitim ortamı sunar. Bu amaç doğrultusunda, Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve gençlere sınırları aşan fırsatlar sunan Erasmus+ programını eğitim programımıza entegre etmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.


ERASMUS+ PROGRAMI İLE HAYALLERİNİZİN ÖTESİNE GEÇİN

Erasmus+ programı, gençleri sadece sınıflarının dışına değil, aynı zamanda kıtalararası bir maceraya davet ediyor. Öğrencilerimiz, farklı kültürleri keşfetme, yeni arkadaşlar edinme ve dil becerilerini geliştirme fırsatı bulurken farklı eğitim sistemlerini gözlemleyerek uluslararası akademik tecrübe ediniyorlar.


ÖZGÜN KOLEJİ İLE ULUSLARARASI ARENADA PARLAYIN

Özgün Koleji olarak, Erasmus+ programına aktif bir şekilde katılıyoruz. Her yıl birçok öğrencimiz, farklı Avrupa ülkelerinde staj yapma, dil kurslarına katılma veya akademik değişim programlarına katılma fırsatı buluyorlar. Aynı zamanda okulumuz uluslararası öğrencileri, öğretmenleri ve okul yöneticilerini ev sahibi olarak ağırlayarak Türk eğitim sistemi ve kültürünü tanıtma fırsatı buluyor.

Erasmus+ programı, öğrencilerimizin gelecekteki akademik kariyerlerini şekillendirmeleri adına eşsiz fırsatlar sunuyor.