Randevu
Al
Çağrışan Mevkii Mudanya Yolu Cad. No:74 - Bursa

ÖZGÜN EĞİTİM

Eğitim Felsefemiz

EĞİTİM MODELİ

(“ÖZGÜN” Eğitim)

Özgün Koleji olarak geleceğimizin mihenk taşının eğitim olduğu bilinciyle öğrencilerimizin  tüm özellikleriyle tanındığı  bir zemin üzerine eğitim modelimizi inşa etmekteyiz. Çünkü her öğrenci bir değer, farklı bir algı ve farklı bir dünyadır. Onların dünyalarını anlamak  başarı yolundaki ihtiyaçlarını tespit etmek  uzman eğitimci kadromuzun asli görevlerinin başında gelmektedir. Öğrenciyi anlamak , birebir ilgiyi gerektirir. İlgiyi biz eğitim modelimizle oluşturur , bilgi sayesinde bilgiye ulaşmalarını sağlar ve  başarının oluşumu yönünde tüm dinamikleri hazırlarız.

 

Bursa’da Bir İlk ;  Özel Ders Yaklaşımı Sunuyoruz

Nasıl mı ? Öğrencilerimiz uzman eğitim kadromuz yönetiminde oluşturulan küçük gruplardan oluşan  sınıflarda ,  özel ders yaklaşımıyla  eğitim almakta, uzman eğitimci kadrosunun birebir ilgisiyle eğitim görüyor.

Özgün Koleji olarak  uzman eğitimcilerimiz tarafından yetiştirilen yüzlerce öğrencilerimizin  “Yuva” diye tabir ettiği küçük gruplarla yapılan sınıf eğitimi modelimizle  başka bir çalışmaya gereksinim duyulmadan girecekleri sınavlara hazırlamayı garanti ediyoruz.

Öğretmen Kadromuz Alanında Uzman, Başarısı Kanıtlanmış Eğitimcilerden Oluşmaktadır.

Özgün Koleji  tecrübesi, yenilikçiliğe açık eğitim anlayışıyla her biri alanında başarılı ve marka olmayı başarmış, konusuna hâkim, sektör tecrübesine sahip, alanlarında uzman, profesyonel eğitmen ve danışmanlardan oluşmaktadır.

 

EĞİTİM İÇERİĞİ NELERDİR?

Özgün Koleji bir Anadolu Lisesi eğitim programına sahiptir. Kurumumuz Tüm öğrencilerine Anadolu Lisesi statüsünün de üstünde eğitim vermeyi hedeflemektedir;

  1. ve 10. Sınıflarla resmi programın yanı sıra öğrencilerimizin ders eksikliklerini giderecek uygulamalar yapılacaktır.

     11. ve 12. Sınıflarla milli eğitim ders programı dışında “YGS” ve “LYS” çalışmaları yapılacaktır.

 

Ders çalışmaları dışında öğrencilerimizin zamanı verimli şekilde kullanmalarını sağlamak için öğrencilerimize öğretmen gözetiminde çalışabilecekleri ortamlar hazırlanacaktır.

Haftalık değerlendirme sınavlarıyla öğrencilerimizin eksiklikleri tespit edilecek, eksik konuların giderilmesi için ek dersler yapılacaktır.

Özverili

Zeki

Güvenilir

Üretken

Nitelikli

Uyguladığımız eğitim modeliyle öğrencilerimizi aktif eğitimin bir parçası haline getirerek özgüveni, iletişimi sağlam bireyler olarak  yetiştirmekteyiz.