İLKNUR ÖZÇELİK 2017-10-23 15:35:46

Öncelikle 6 yıldır iş ahlakı, disiplini, insanlığı ile saygı, güven ve gönlümüzü kazanan, oğlumun hedefine ulaşmasında payı büyük Caner Hoca’ma… Ve onun sayesinde tanıştığımız, şimdi kızımı da gözüm kapalı emanet ettiğim, bir gün bile pişmanlık duymadığım, ne kadar özveri ile çalıştıklarına şahit olduğum tüm uzman öğretmen kadrosuna ( tek tek isimlerini yazmak isterdim ama liste uzun ) gönülden teşekkür ederim. Benim için sordukların da tavsiye ettiğim, gidenlerin de memnun kaldığı tek doğru adres: ÖZGÜN KOLEJİ
Saygılarımla…

Hatice KÖKSAL 2017-10-11 15:30:15

Sevgili Özgün Koleji; sizleri oğullarım Berkay ve Ayberk ilkokuldayken tanımıştım. Arkadaşlarımızın lisede okuyan çocuklarına ders veriyordunuz. Öğrencilerinizin Boğaziçi, İTÜ, ODTÜ gibi çok güzel üniversiteleri kazandıklarını görünce çocuklarımın üniversiteye hazırlanması için sizlere teslim etmeyi kafama koymuştum. Yanılmamışım, çocuklarım sayenizde o kadar güzel motive olup çalıştılar ki istedikleri yerleri kazandılar. Değerli öğretmenlerimiz, hakkınızı ödeyemeyiz. Başarıya giden yolun Özgün Koleji olduğuna o kadar inanıyorum ki çevremdeki herkese öneriyorum. Her şey için teşekkürler.

Nurhan BULUN 2017-10-11 15:29:59

Merhaba Özgün Ailesi Oğlum Furkan Bulun üzerinde ilginiz alakanız için size minnettarım sizler oğlumun üzerinde düzenli ders çalışma hayatta hiç bir şeyi ertelememe disiplinini öğrettiniz Sizlerin sayesinde oğlum Makina Mühendisliği okuyor. Bunları şu anda bütün duygularımla yazıyorum  Allah sizleri bizlerin karşımıza çıkarttığı için Şükrediyoruz. Şenol Bilgili, Hulisi Atmaca, Nilüfer hocam, Fehmi hocam yolunuz açık olsun. 

Sacide MOR 2017-10-09 13:12:45

Şenol hoca ile tanışmamız 2006-2007 eğitim ve öğretim yılinda oğlumuzun Bursa  Anadolu Lisesi 2.sınıfta okurken  Nalbantoğlundaki yuva olarak çocukların isimlendirdiği yuvada başladı. Eğitimci olarak oğlumuza verdiği motivasyonun yanında eğitiminde okul sisteminin dışında farkındalık ve etkinlik kazanmasındagözle görülür etkilerinin olduğunu gözlemledik. 
 Dostlarımızin çocuklari ve cocuğumun arkadaşlarının arayışlarinda  Şenol hoca farkıni her zaman anlatarak tavsiyede bulunmaktan kendimizi alıkoyamadık .Şenol hoca oğlumuza bir ağabey aliemizinde bir ferdi olarak her zaman dost olmaktan mutluluk duyduğumuz bir kişidir. Oğlumuzun çok istediği ODTÜ'yü kazanmasında emeği gecen tüm yuva hocalarına ve özellikle Şenol hocamıza sonsuz teşekkür ederiz.

Yeliz ATA 2017-10-08 13:55:09

Özgün Ailesinde, başarı odaklı özverili öğretmenlerimiz her bir öğrencinin kişisel özellik ve yeteneklerini dikkate alarak onlarla birebir ilgilendiler. Böylece çocuklarımızın motivasyonları hiç düşmedi. Başarılarınızın artarak devam etmesi dileğiyle teşekkürler Özgün Ailesi.

Seval NAR 2017-10-08 13:51:17

2016-2017 öğretim yılı başından itibaren Özgün Anadolu Lisesi öğrenci velisiyim.

Okul çalışanlarının ve özellikle hiç bir özel okulda olmadığı gibi kurucu öğretmenlerimizin sürekli takibi ve duyarlılığı, bu okulu diğerlerinden ayıran önemli bir unsur.

"Her ders, özel ders" lafta kalmayıp, burada hayat buluyor. Donanımlı ve ilgili öğretmenlerinizin çocuğumuza bilgi aktarımı konusundaki ısrarı ve takibi bizi aile olarak şaşırtıyor ve mutlu ediyor. Bu arada oğlumun danışman öğretmeni Kemal Burak Demirel'e de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Kendisi,  gece gündüz, mesai zamanı veya tatil ayırt etmeksizin oğlumun ve bizim takibimizi yapmaktadır. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Kısacası, iyi ki ÖZGÜN'lüyüz.

Av. Özay Ersen 2017-10-09 12:04:00

Oğlum Deniz'in liseden üniversite hayatına geçiş sürecinde bu ağır kapıyı açmasında önderlik eden, yaşam boyu vereceği kararlardan en önemlisi olan üniversite seçiminde ihtiyacı olan her türlü desteği özveriyle işleyen Özgün Anadolu Lisesi, gelecekten beklentileri yüksek olan gençlere ışık olmaya devam edecektir. Özgün Ailesine yaşamım boyunca minnettar kalacağım. 

Mustafa Teper 2017-10-08 13:28:43

Merhaba ben Enis Teperin babasıyım. Oğlumla ve başarısıyla gurur duyuyorum. Düşünüyorum da oğlumun geleceği için Özgün Kolejini seçmekle çok doğru bir karar vermişim. Daha önceden test edilmiş tecrübeli kadrosu her bir öğrenci ile birebir ilgilenilmesi, disiplinli çalışmayı aşılaması gençlerin gerçekten istediği mesleğe odaklanmasını sağlaması bu konuda farkındalık yaratması takdire değer. Oğlum İTÜ Elektrik Mühendisliğini kazandı. Evet, kendi nitelikleri ve cevheri de var Ama bunun ortaya çıkmasını Özgün Koleji sağladı. Ara sınıfta geçmemize rağmen kazandığı bölümden memnun kaldık. Keşke ilk sınıftan Özgün Kolejine gönderseydik. Özgün Kolejine değerli hocalarımıza katkısı bulunan tüm ekibe oğlum ve kendi adıma teşekkür ediyorum.  

Gönül AYDIN 2017-10-08 13:13:48

Özgün Koleji benim için:

Başarının temel taşı, dürüst başarılı hocaları olan eğitim kurumudur.

Benim ve birçok arkadaşımın çocukları Özgün Koleji kurucularından olan değerli Şenol BİLGİLİ, HULUSİ Hoca, ZAFER Hoca, NİLÜFER Hocadan eğitim kurumu açılmadan önce özel olarak aldıkları başarılı dersler sonucu en iyi Üniversitelere girmeyi başarmışlardır. Gerçekte inanıyorum ki değerli hocalarımız çocuklarımızın başarılarında en büyük etken olmuşlardır. Bu değerli hocaların Özgün Kolejinde de aynı özveriyle çalıştıklarını hak ettiklerinin emeklerinin karşılığı olduğuna inanıyorum. Özgün koleji ve Eğitim ve Öğretim de katkısı olan tüm çalışanları, yolunuz hep açık ve aydınlık olsun.

Neslihan - Mehmet KARAHASANOĞLU 2017-10-08 12:32:23

Daha ilk görüşmede sıcak bir karşılama, kararlılık, heyecan ve dinamizmi hissettiğimiz Özgün Okulları ile kızımızı buluşturmakla çok doğru bir karar verdiğimizi düşünüyoruz. Her dakikası dolu geçen bire-bir çalışma temposu ile çok stresli olan bu dönemi mutlu ve başarılı bir şekilde tamamladık.
Kızımızın geleceğini planlamasında çok önemli bir rolü olan Özgün Okullarına teşekkür ediyor ve nice başarılar diliyoruz.

Mesaj yazmak için tıklayın.